Fizinių asmenų bankrotas

Dėl įvairių priežasčių ir gyvenimo aplinkybių, kiekvienas žmogus gali atsidurti situacijoje, kai vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus tampa nebeįmanoma.

Fizinio asmens bankrotas – dažnai geriausia ar net vienintelė išeitis iš, rodos, beviltiškos padėties, norintiems atsikratyti nepakeliamos skolų naštos ir pradėti gyvenimą iš naujo.

Pagrindinis fizinio asmens bankroto tikslas – atstatyti sąžiningo asmens mokumą ir apsaugoti jį nuo nuskurdinimo, užtikrinant kreditorių reikalavimų tenkinimą pagal skolininko galimybes. Proceso metu likviduojamas skolininko turtas, o gautos lėšos bei dalis gaunamų mėnesinių pajamų paskirstoma kreditoriams pagal patvirtintą planą, kurio trukmė – ne ilgiau kaip 3 metai. Likę nepatenkinti kreditorių reikalavimai nurašomi ir asmuo gali pradėti pilnavertį gyvenimą iš naujo, pamiršti nuolatinį stresą, įtampą ir spaudimą.

Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs teisininkai ir bankroto administratoriai padės Jums rasti geriausią sprendimą, surinks ir parengs reikiamus dokumentus bei užtikrins sklandų procedūrų vykdymą bankroto proceso metu.

Plačiau apie bankroto procesą galite pasiskaityti LR Fizinių asmenų bankroto įstatyme.

Jūs galite vėl drąsiai planuoti ateitį, o mes padėsime Jums palikti skolas ir nesėkmes praeityje.

fiziniu-asmenu-bankrotas-min

Dirbkime kartu ir būkime užtikrinti sėkme!